MÜZEDEN HABERLER


*"HATIRALAR GALERİSİ" bölümümüz açıldı.

*Yavuz PEKMAN "BİR GÜZEL YAYGARA" başlıklı yeni yazısıyla tiyatromuzesi.org'da

*Levend YILMAZ tiyatro tarihimize ışık tutan yazılarına devam ediyor. "ADANA BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU" tiyatromuzesi.org'da

*"AVNİ DİLLİGİL SERGİSİ" açıldı.

* "SAHNE ARKASI" bölümümüz açıldı.Fotoğraflar menüsünden bu bölüme ulaşabilirsiniz.

*Sitemize üye olarak yeni gelen eserlerden haberdar olabilir,ana sayfadaki yazılara yada müzemizdeki eserler için yorum yazabilirsiniz.


DUVARDA ÇİVİN OLSUN/KUMBARACI50 DESTEK PROJESİ

Bugüne kadar seyyar tiyatro serüvenini farklı mekânlarda oyunlarını sahneleyerek sürdüren altıdan sonra tiyatro, “her yer sahne” düşüncesiyle yola çıkarak, ortak bir üretim ve gösteri alanı olarak tasarladığı ve farklı disiplinlerle paylaşacağı kumbaracı50’yi, yeni sezonda istanbul’a kazandırmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor.
“duvarda çivin olsun!” Sloganıyla devam eden “kumbaracı50 destek projesi” kapsamında, kasım ayı “destek ayı” olarak belirlendi ve konuk toplulukların desteği ve katılımıyla özel bir program hazırlandı. Kumbaracı50, kasım ayının ilk üç haftası boyunca her akşam bir etkinlikle izleyicileriyle buluşacak. Programın ilk etkinliğini ev sahibi altıdan sonra tiyatro gerçekleştirecek ve geçen sezon da devam eden ve büyük ilgi gören “444” ve “öldün, duydun mu?” Oyunlarıyla kumbaracı50’nin kapılarını ilk kez seyircilerine açacak.
“destek ayı” kapsamında luvstory performansıyla çağlar yiğitoğulları, insanlarım oyunuyla genco erkal/dostlar tiyatrosu, bugün, hiçbir şey… performansıyla ilyas odman, çirkin insan yavrusu oyunuyla oyun deposu, resm-i geçit oyunuyla semaver kumpanya, vakit tamam beyler! Oyunuyla şule ateş, van gogh oyunuyla hakan gerçek/tiyatro gerçek, eksik oyunuyla tiyatro hal ve hakiki gala oyunuyla tiyatrotem’i ağırlayacak olan kumbaracı50 sanatseverleri ve izleyicilerini bekliyor.
Seyirciler, “destek ayı” programında yer alan toplulukların gösterilerine aldıkları her biletle kumbaracı50’ye destek vermiş olacaklar.
* Değerli destekçilerimizin destek projesi kapsamında almış olduğu davetiyeler Kasım ayı boyunca devam eden “destek ayı” programı için geçerli değildir.
Tüm gösterilerin başlama saati 20:30'dur.
www.altidansonra.com

DUVARDA ÇİVİN OLSUN

MÜZEYİ TAKİP EDİN

ŞEHİR TİYATROSU

KUMBARACI 50

İSTANBUL HALK TİYATROSU

TİYATRO KARNAVAL

SEMAVER KUMPANYA

TİYATRO KUMPANYASI

İSTANBUL KUMPANYASI

TİYATRO BOYALI KUŞ

ATÖLYE TATAVLA

HAYAL PERDESİ

Kullanıcı girişi